Hakkında     

 

  Eskişehir Lazer'e Hoşgeldiniz...

ESKİŞEHİR LAZER MAKİNE MÜHENDİSLİK VE TİCARET LTD.ŞTİ.

    Eskişehir OSB’deki 2 bin 500 metrekaresi kapalı, toplam 5 bin metrekarelik üretim tesislerinde, 2004 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Eskişehir Lazer Mak. Müh. San. Tic. Ltd. Şti; kaynak teknolojisinde kullanılan en modern yöntem olan lazer kaynak alanındaki yatırımlarını sürdürüyor.

   Özellikle gıda makinaları, otomotiv ve paslanmaz metal sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.Tüm metallerde lazer kaynak, lazer kesim ve CNC büküm gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız teknolojide, lazer tarafından oluşturulan elektromanyetik dalgalar kaynak noktasıyla plaka arasında herhangi bir mekanik temas ya da elektrik teması olmaksızın materyali eritiyor ve dolgu malzemesi kullanılmaksızın kaynak işlemini gerçekleştirebiliyoruz. Kullandığımız teknoloji sayesinde tüm bu işlemleri çok hızlı ve hatasız yapabilme kabiliyetine sahibiz. Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla gerçekleştirdiğimiz çalışmalar da bunun en güzel örneğini oluşturuyor.

      Uzmanlık alanını genişletmeyi hedefliyor

      Eskişehir Lazer’in özellikle; paslanmaz endüstriyel mutfak ekipmanları (paneller, üst tablolar, fanlar, boyler, vb.), süt ve proses soğutma tankları (süt, şarap ve meyve suyu soğutma işlemleri ile ilgili rollbond uygulamaları); süt, şarap, meyve suyu soğutma tankları, süt taşıma tankerlerinde kullanılan ısı ve eşanjör plaka imalatı, balata ve disk kaynakları üretimi konularında uzmanlaşmaktayız.

     “Ayrıca Ar-Ge departmanımız, proje ve teknik konuda istenen her türlü desteği verebiliyor. Yürürlükte olan AB uyum yasalarına göre; her türlü gıda ile temas eden bütün ürünlerin paslanmaz olma koşulu lazer kaynak teknolojisinin önemini daha da arttıracak. Bu alanda ilk ve tek olmamızın verdiği sorumlulukla çalışmalarımız ilerleyerek sürecek. Ürünlerde çeşitlilik sağlayan lazer teknolojisi, müşteriye özel tasarım ve modellerin üretimini mümkün kılıyor. Firmamızın amacı; rekabetçi piyasalarda var olmak değil, sürekli gelişime ve yeniliğe açık olma anlayışı ile firmamızı, dolayısıyla içinde bulunduğumuz sektörleri geliştirmek. Üretimimizi geniş bir yelpazeye yaymayı, sac-metal sektöründe lazer kaynak teknolojisini kullanarak hem yurtiçine hem de yurtdışına hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Hakkında