Kurumsal

ESKİŞEHİR LAZER MAKİNE MÜHENDİSLİK VE TİCARET LTD.ŞTİ.

2004 yılında üretim konusunda güçlü, teknolojik gelişmelere açık olan insanların çalışmaları ile Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur. Hızla gelişmekte olan genç bir işletmedir. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi'nde 5000 m² kapalı olmak üzere 10000 m² alan üzerinde tüm metallerde (CRNİ, AI ve Çelik) lazer kaynak, lazer kesim, sinerjik kaynak ve cnc büküm imalatına yönelik üretimini gerçekleştirmektedir.

Fabrikamızda tüm metallerin lazer kaynak, lazer kesim ve CNC büküm işlemlerini gelişmiş makine parkı ile gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız lazer kaynak teknolojisinde, tüm metallerin kaynağını herhangi dolgu malzemesi kullanmadan lazer tarafından oluşturulan elektromanyetik dalgalarla kaynak noktasıyla malzeme arasında herhangi bir mekanik temas ya da elektrik teması olmaksızın malzemenin kaynatılma işlemini gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız teknoloji sayesinde malzemelerde ısısal deformasyon olmadan daha nüfuziyetli ve görsel kaynak yapılabildiği, tüm bu işlemleri robot ve otomasyonla çok hızlı ve hatasız yapabilme kabiliyetine sahibiz.

Eskişehir Lazer’in özellikle paslanmaz ısı ve eşanjör plaka imalatı (rollbond plakalar) ve endüstriyel mutfak ekipmanları, uçak özel motor parçaları, balata ve disk kaynakları, paslanmaz ve alüminyum elektrik panoları üretimi konularında her geçen gün uzmanlaşmaktadır.

İleri teknoloji ürünü yeni makinelerle donatılmış modern bir işletmedir. Üretimini geniş bir yelpazeye yaymayı amaçlayan firmamız bu alanda tecrübeli elemanları ve üstün teknolojik donanımı ile her zaman daha iyiye ulaşmayı hedeflemektedir.

Firmanın rekabetçi piyasalarda var olmaktansa, sürekli gelişime ve yeniliğe açık olma anlayışı içinde bulundukları sektörleri geliştirmeyi amaçlamaktadır, üretimlerini geniş bir yelpazeye yaymayı, sac-metal sektöründe lazer kaynak teknolojisini kullanarak Türkiye’ye yeni teknolojilerle tanıştırmada öncü olmaktan gurunu yaşamaktadır.

Kurumsal